Kokia turi būti kalbėjimo apimtis?

kalbejimo apimtis 0

Atėjus laikui, kai reikia pasirašyti kalbėjimą, neretam moksleiviui pirmas iškilęs klausimas yra, kokia turi būti kalbėjimo apimtis? Mes jums mielai į šį klausimą atsakysime.


10 klasės kalbėjimo apimtis:

Pagal NEC (Nacionalinio egzaminų centro) reikalavimus dešimtoje klasėje jūsų kalba turi trukti nuo penkių iki septynių minučių. Todėl geriausiai taikytis į šešias minutes, kad nebūtų nei per daug, nei per mažai. Vidutiniškai per vieną minutę žmogus pasako apie šimtą žodžių. Matematika paprasta – per vieną minutę pasakome apie šimtą žodžių, tai per šešias minutes pasakysime apie šešis šimtus žodžių. Taigi, jeigu kalbate lėtai, jūsų kalbėjimas turėtų būti sudarytas iš 500 žodžių, jeigu kalbate vidutiniškai – ~600 žodžių, jeigu kalbate greitai, tada iš 700 žodžių ar net daugiau. Sužinoti savo kalbėjimo tempą galite garsiai skaitydami tekstą. Tik turėtumėte atsižvelgti į tai, kad skaitome šiek tiek greičiau, nei kalbame prieš akis neturėdami jokio teksto.


12 klasės kalbėjimo apimtis:

Pagal NEC (Nacionalinio egzaminų centro) reikalavimus dvyliktoje klasėje jūsų kalba turi trukti nuo aštuonių iki dešimties minučių. Kirtus dešimties minučių ribą egzaminuotojas gali jūsų kalbėjimą nutraukti net nebaigus kalbėti savo paruošto teksto. Todėl geriausiai taikytis į devynias minutes, kad nebūtų nei per daug, nei per mažai. Vidutiniškai per vieną minutę žmogus pasako apie šimtą žodžių. Matematika paprasta – per vieną minutę pasakome apie šimtą žodžių, tai per devynias minutes pasakysime apie devynis šimtus žodžių. Taigi, jeigu kalbate lėtai, jūsų kalbėjimas turėtų būti sudarytas iš 800 žodžių, jeigu kalbate vidutiniškai – ~900 žodžių, jeigu kalbate greitai, tada iš 1000 žodžių ir daugiau. Sužinoti savo kalbėjimo tempą galite garsiai skaitydami tekstą. Tik turėtumėte atsižvelgti į tai, kad skaitome šiek tiek greičiau, nei kalbame prieš akis neturėdami jokio teksto.

 

Jeigu ši informacija buvo naudinga, prašome pasidalinti ją su draugais 🙂

Kodėl rinktis mus?

Turime patirtį

Kalbas rašome nuo 2010 metų. Tikrai žinome, ko reikia, kad gautumėte aukščiausią įvertinimą. Kalbos atitinka visus NŠA reikalavimus.

Darbai nesikartoja

Į vieną mokyklą siunčiame tik vieną kartą! Prieš pirkdami, galite pasitikrinti, ar darbas dar nėra išsiųstas į jūsų mokyklą.

Kalbėjimai su priedais

Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, informaciniai šaltiniai, skaidrės (pateiktys) bei galimi egzaminavimo klausimai.

Tikriname

Parašyti kalbėjimai yra dar kartą patikrinami lietuvių kalbos mokytojo. Užtikriname aukštą darbų kokybę!

Konfidencialu

Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

Konsultuojame

Galite kreiptis į Kalbejimopotemes.net komandą dėl iškilusių klausimų.

Esame įgiję daugelio pasitikėjimą

Darbas geras labai išgelbėjo reikejo truputį papildyti plana bet šeip viskas tobulą

Emilija
12 klasė

Ačiū už malonų bendravimą ir puikiai atliktą darbą 💕💕💕 irgi viską gavau labai greitai!

Sofija
10 klasė

Apmokėjau ir už 2 min kalbėjimas su viskuo jau buvo el. pašte ⚡⚡⚡

Gerardas
12 klasė

Kalbėjimas parašytas greitai ir kokybiškai 🤗 ačiū jums už pagalbą. Rekomenduoju 100%!!! ❤️

Viktoria
12 klasė
Skaityti atsiliepimus